Eulerpool Data & Analytics ASTER LE BREUIL, FR
Namn
ASTER
Adress / Huvudkontor
ASTER
LD LE CHARMOYET
69620 LE BREUIL
Legal Entity Identifier (LEI)
969500MEL9JIB458GI61
Legal Operating Unit (LOU)
969500Q2MA9VBQ8BG884
Registrera
414921015
Bolagsform
V9QP
Företagskategori
Allmänt
Status
LAPSED
Valideringsstatus
Fullt bekräftat
Senast uppdaterad
2022-03-15
Nästa förnyelse
2019-01-05
Eulerpool API ASTER Omsättning, vinst, balansräkning, patent, anställda och mer LE BREUIL, FR
{
"lei": "969500MEL9JIB458GI61",
"legal_jurisdiction": "FR",
"legal_name": "ASTER",
"entity_category": "GENERAL",
"entity_legal_form_code": "V9QP",
"legal_first_address_line": "LD LE CHARMOYET",
"legal_additional_address_line": "",
"legal_city": "LE BREUIL",
"legal_postal_code": "69620",
"headquarters_first_address_line": "LD LE CHARMOYET",
"headquarters_additional_address_line": "",
"headquarters_city": "LE BREUIL",
"headquarters_postal_code": "69620",
"registration_authority_entity_id": "414921015",
"next_renewal_date": "2019-01-05T08:36:28.000Z",
"last_update_date": "2022-03-15T16:53:01.190Z",
"managing_lou": "969500Q2MA9VBQ8BG884",
"registration_status": "LAPSED",
"validation_sources": "FULLY_CORROBORATED",
"reporting_exception": "",
"slug": "ASTER,LE BREUIL,414921015"
}
Andra företag inom samma jurisdiktion